• 0422 311 35 75
  • info@tugracup.com.tr

Kurumsal


Geçmişimiz 

Kuruluşumuzun temelleri 4 nesil öncesine dayanmaktadır. 1920 lerden bu yana ticari faliyetlerini sürdüren şirketimiz , 1989 yılında Öz Gap ismini almıştır.

Gıda ve tüketim alanlarında 30'u aşkın ulusal markanın Malatya ve çevre bölgelerde distribitörlüğünü yapmış olan fimamız , 2015 yılından itibaren karton bardak ile üretim sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Tuğra Cup

4000 m2 kapalı alanda aylık 15.000 koli kapasitesiyle Avrupa standartlarında  kaliteli üretim yapan tesisimiz , Türkiye'nin sayılı tesisleri arasındadır.

Ürünlerimiz  flexo-punch tekniği ile basılmakta olup , son teknoloji makinalarla üretilmekte ve hijenik olarak ambalajlanmaktadır. 

Üretimde finlandiya menşeyli kağıtlar kullanılmaktadır. Bu kağıtlar yüksek kalite olup gıda ile temasa uygunluk belgelerine sahiptir. Kaliteye önem veren ekibimiz , üretim esnasında tüm makinalardan periodik olarak numuneler alıp sıcak sıvılar ile denemektedir. Böylece olası bir üretim hatasınında müşterimize yansımasının önüne geçilmektedir. 

Tesisimiz tamamen çevre dostu olup , yaşam kaynağımız olan doğayı korumaktadır. Üretim artığı olan tüm kağıtlar preslenerek muhafaza edilmekte ve farklı alanlarda kullanılmak üzere geri dönüşüme gönderilmektedir.

Şirketimiz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir. 

 

 


|